Poszukujesz Dietetyka Online ?

Dieta Online

Dietetyk Online

Większość poszukujących dobrego dietetyka osób napotyka te same problemy. Chcą schudnąć, pozbyć się zbędnych kilogramów oraz czuć się zdrowiej bądź otrzymać poradę związaną z chorobą. 

Nasi dietetycy na podstawie najnowszych badań klinicznych stosują nowoczesne i skuteczne rozwiązania pozwalające rozwiązać problem nadwagi, niedowagi oraz stany kliniczne.

Dietetyk Kliniczny Dr. Justyna Malinowska

zdrowa dieta dietetyk online

Poradnia dietetyki online to zdrowe jadłospisy dopasowane do potrzeb pacjentów. Specjalizujemy się w  indywidualnych jadłospisach, diecie redukcyjnej, w chorobach i w dietetyce sportowej.

plany treningowe dietetyk online

Indywidualnie dobrana forma treningu przy uwzględnieniu kaloryczności diety oraz naturalnej suplementacji składników odżywczych z pokarmu to najlepsza droga do sukcesu.

odpowiednia motywacja

Trenujemy zdrowe nawyki, motywujemy i edukujemy. Pacjent może być w stałym kontakcie z prowadzącym dietetykiem, który pomaga i motywuje w trudnych chwilach.

Opinie o nas

Dietetyka chorób online dietetyk liniczy online

Jadłospisy dostosowane do chorób i wspomagające procesy leczenia oraz rekonwalescencję.

odchudzanie dietetyk online

Spersonalizowany program gwarantujący zmianę masy ciała bez efektu jo-jo oraz utraty wody i witamin.

plany treningowe dietetyk online

Jadłospisy układane pod twoją aktywność fizyczną oraz dedykowane sportowcom i fanom sportu.

Dietetyk dziecięcy online

Pomagamy małym pacjentom w stanach chorobowych, zmianie masy ciała oraz zmianie nawyków żywieniowych.

duża praktyka i doświadczenie

Odpowiednie kwalifikacje uniwersyteckie oraz duże doświadczenie w pracy z pacjentami oraz ciągłe szkolenia.

13

Nie współpracujemy z producentami suplementów. Suplementację bierzemy z właściwej diety.

14

Ważnym aspektem wspomagającym są zioła, herbaty i przyprawy. Pomagają one w wielu problemach dietetycznych, w tym w odchudzaniu.

kontrola zachcianek żywieniowych dietetyk online

Przejmujemy kontrolę nad własnymi zachciankami żywieniowymi uwalniając się od nich oraz od zbędnych kilogramów.

3

Dietetyk Kliniczny Online Mgr Monika Sitarska

Smaczna, zdrowa i skuteczna dieta online

Indywidualna dieta online powstaje na podstawie wypełnionego przez Ciebie wywiadu medyczno-żywieniowego oraz wizyty, na której dietetyk rozwija niezbędne kwestie oraz analizuje preferencje smakowe. Dietę dopasujemy idealnie do twoich potrzeb, Twojej aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Jeśli na wizycie okaże się, że nie potrzebujesz diety indywidualnej, możesz skorzystać z tańszego rozwiązania, gotowych jadłospisów przewidzianych na określone choroby czy zmiany masy ciała. Zawierają one ogrom pysznych przepisów i inspiracji, które na długi czas zagoszczą w Twojej kuchni. Diety są odpowiednio zbilansowane, bogate we wszystkie potrzebne witaminy i mikroelementy. Nie zalecamy kosztownych suplementacji środkami syntetycznymi, o ile jest to możliwe!

Nasi Specjaliści pomogli w zrzucić już ponad 19 938 kg

Poznaj dobrego dietetyka online

Nasi specjaliści nie są gwiazdami mediów Instagrama czy YouTube. Na co dzień są związani z szpitalami i pacjentami, którym pomagają oraz badaniami naukowymi polepszającymi wiedzę i skuteczność metod.

Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie zapraszamy na wizytę

 • chcesz zacząć jeść zdrowo i smacznie
 • nie chcesz rezygnować ze ulubionych potraw
 • potrzebujesz porady lub diety w wybranej jednostce chorobowej
marianna płońska (1)

Dietetyk Kliniczny Online Mgr Marianna Płońska

Jak przygotować się do wizyty u dietetyka online

Zrób pomiary ciała

Potrzebna będzie Ci waga łazienkowa i centymetr. Przed wizytą online u Dietetyka wykonaj pomiaru masy ciała oraz zmierz obwody: kobieta (biodra, brzuch, talia i udo), mężczyzna (brzuch, klatka piersiowa). Pomiary wykonuj przed każdym wizytą.

Wyniki badań laboratoryjnych

Przed wizytą można przesłać na adres e-mail: kontakt@prozdrowie.com.pl Aktualne wyniki badań, szczególnie badań krwi, wypisy z ostatnich pobytów w szpitalu. Np.: morfologia, ob, lipidogram (całkowity, hdl, ldl, trójglicerydy), glukoza, insulina, hormon (TSH). Badania są ważne przez 6 mies. od ich wykonania.

Wywiad

Zastanów się, co i w jakich porach oraz ilościach jadasz, zastanów się, na jakie choroby się leczysz oraz jakie przyjmujesz leki. Spisz sobie najważniejsze rzeczy, abyś nie zapomniał przekazać tego Dietetykowi w czasie wizyty.

Zastanów się co i w jakiej ilości jesz

Powiedzenie co, w jakich porach oraz w jakich ilościach jedzą sprawia często pacjentom dużo trudności. Dlatego wspierając się wagą kuchenna, bądź miarami domowymi typu łyżka/szklanka zastanów się i najlepiej zapisz w formie dzienniczka żywieniowego. Możesz pobrać go z naszej strony.

Jak to działa ?

Zarezerwuj wizytę

Wybierz datę, godzinę wypełnij ankietę i opłać wizytę.

Skorzystaj z konsultacji online

Na 15 min przed wybranym terminem wizyty otrzymasz na e-maila link do wizyty.

5/5

Jestem doktorantką WUM i dietetykiem klinicznym. Specjalizuję się w prowadzeniu kobiet w ciąży i w czasie laktacji, chorych na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, otyłość, chorobę Hashimoto, dnę moczanową, celiakię, IBS oraz w autorskim sposobie leczenia chorób skóry. Prowadzę też bloga poświęconego tematowi zdrowego stylu życia [czytaj więcej]

5/5

Jestem absolwentką dietetyki na WUM, ze specjalizacją Edukator zdrowotny. Żywienie to moja ogromna pasja i z chęcią pomogę Ci w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Specjalizuję się w odchudzaniu, wsparciu żywieniowym pacjentów z cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, chorobami serca, dyslipidemią czy chorobą Hashimoto. Prowadzę również osoby aktywne fizycznie.

[czytaj więcej]

5/5

Jestem absolwentką studiów magisterskich z dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie
Medycznym. Zajmuję się opieką żywieniową nad osobami chorymi oraz zdrowymi, specjalizuję się
również prawidłowym odżywianiem się sportowców i wegetarian/wegan. [czytaj więcej]

Poradnia dietetyki online to nowoczesna forma wizyty u dietetyka. Pandemia, szybkie tempo życia zmusza nas do redukcji czasu poświęcanego na dojazdy i kolejki. Wizyta online daje możliwość zadbania o zdrowie i zachowanie szczupłej sylwetki oraz zdrowej cery.

Jeśli planujesz zmianę masy ciała, zmierz obwody ciała !

Pomiary wykonujemy co 2-3 tygodnie,  rano na czczo.

Dzięki tej metodzie łatwiej kontrolować zmiany masy ciała. Pacjent również uczy się jak jego organizm funkcjonuje.

 1. Obwód Klatka piersiowa – mierzymy w najszerszym miejscu, tuż po swobodnym wydechu.
 2. Obwód pod Biustem – mierzymy pod linią piersi, tuż po swobodnym wydechu
 3. Obwód tali – mierzymy w najwęższym miejscu brzucha, gdy mięśnie są rozluźnione.
 4. Obwód brzucha – mierzymy w najszerszym miejscu brzucha(najczęściej pod pępkiem).
 5. Obwód bioder – mierzymy w najszerszym miejscu, najczęściej na środku pośladków.
 6. Obwód uda pod pośladkiem – mierzymy w górnej części nogi, tuż pod pośladkiem, w najszerszym jej miejscu.
 7. Wzrost – nie musisz mierzyć jeśli znasz, wzrost się nie zmienia.
 8. Waga – zmierz wagę na czczo oraz wieczorem przed snem.

Wszystkie wyniki zapisz wraz z datą i prześlij dietetykowi przed wizytą na adres kontakt@prozdrowie.com.pl w przypadku pierwszej wizyty lub na adres e-mail dietetyka w przypadku kolejnej wizyty.

Pro Zdrowie to nie tylko dietetyka!

To kompleksowa opieka specjalistów z zakresu zdrowia mogących kierować na konsultacje do innych specjalistów, bądź zasięgać opinii w ramach kominków w sprawach pacjenta od innego specjalisty z przychodni.

Kompleksowy program zmiany masy ciała

dieta • trening • nawyki

3 mies. – 6 spotkań

Poznanie stanu zdrowia oraz nawyków żywieniowych pacjenta – analiza wyników badań laboratoryjnych krwi i innych wyników badań oraz opinii innych lekarzy wraz z wywiadem żywieniowym obrazuje kompleksowy stan zdrowia pacjenta mający olbrzymi wpływ na zmianę masy ciała.

Modyfikacja diety i plan aktywności fizycznej – po pierwszej wizycie dietetyk przesyła pacjentowi przykładowy dniowy jadłospis i zalecenia. Po drugiej wizycie zostaje przygotowany tygodniowy jadłospis oraz indywidualny plan aktywności fizycznej.

Zalecenia dotyczące suplementacji oraz stosowania naturalnych metod ziołowych – W ramach wizyty dietetyk informuje o możliwości stosowania suplementacji w przypadkach koniecznego uzupełnienia witamin mających wpływ na zdrowie pacjenta. Dietetyk wskazuje również mieszanki ziołowe, które mogą pomóc w zmianie masy ciała oraz oczyszczeniu organizmu. 

Monitorowanie postępów – na podstawie mierzonych efektów będziemy modyfikować dietę w ten sposób, aby zmaksymalizować efekty. Twoje postępy zależą do wielu czynników, należy je wszystkie wziąć pod uwagę i ustalić najlepszą szybkość zmiany masy ciała.

Wsparcie pomiędzy wizytami oraz motywacja – dodatkową zaletą poradnictwa online jest możliwość kontaktu pomiędzy wizytami za pomocą komunikatora WhatsApp czy e-maila. W przypadku potrzeby dużo łatwiej umówić dodatkową konsultację albo przełożyć ją na inny termin. 

Doskonalenie nawyków żywieniowych – na każdym spotkaniu dietetyk zada Ci kilka pytań, pomoże zbudować i odkryć ukrytą wewnętrzną motywację do osiągnięcia calu. Pacjent będzie mógł opowiedzieć, jak udało się wprowadzić plan dietetyczno-treningowy oraz z jakimi problemami się zmagał. Dietetyk poradzi jak sobie z nimi radzić. 

Oszczędności czasu i pieniędzy – kompleksowy pakiet zmiany masy ciała to więcej niż zdrowie, to też oszczędności w domowym budżecie.

jak osiągnąc sukces w odchudzaniu

Dietetyk online - umów wideo konsultacje

Dietetyk przez Internet to więcej możliwości

Stały kontakt

Nasi dietetycy są dostępni dla stałych pacjentów za pomocą szybkiego kontaktu przez e-mail lub WhatsApp.

Wygoda i Bezpieczeństwo

Pozostanie w domu i korzystanie z opieki specjalisty dietetyka to zarazem wygoda, jak i maksimum bezpieczeństwa.

Wybór specjalisty

Będąc w dowolnym miejscu na ziemi za pomocą wizyty online możesz skontaktować się z wybranym Dietetykiem, specjalizującym się w danej dziedzinie.

Większa dostępność terminów

Kalendarz online zapewnia możliwość lepszego dostosowania wizyty u Dietetyka do swoich potrzeb. Możesz wybrać dowolny termin z dostępnych od pon. do pt. od 8.00 do 21.00

Oszczędności pieniędzy

Gabinet online niesie za sobą duże oszczędności miedzy innymi związane z gabinetem czy papierem, dzieki temu wizyta może być tańsza.

Kompleksowa opieka

Kompleksowe podejście holistyczne w dietetyce jest najbardziej skuteczne i skupi się nad tym, czego najbardziej potrzebujesz. Odżywianie, trening, zmiana nawyków, panowanie nad zachciankami.

Oszczędność czasu

Dotarcie do specjalisty zajmuje często dużo czasu z powodu korków lub problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego. Jest to również bardzo wygodne rozwiązanie dla Polaków mieszkających za granicą.

Oszczędności czasu i pieniędzy

Praca przez Internet otwiera nam możliwość wykorzystania platformy WhatsApp/Skype/Zoom do edukacji dietetycznej i diet coachingu.

Ochrona środowiska

Dzięki wizycie online, kontaktujesz się z dietetykiem z miejsca, w którym jesteś. Ogranicza to konieczność przemieszczania się i emisji CO2.

Cennik

W ofercie naszej przychodni świadczymy usługi z zakresu konsultacji ze specjalistami dietetykami klinicznymi. Świadczenia są realizowane w formie elektronicznej za pomocą komunikatora wizualnego i w formie telefonicznej.

99 zł

Dieta Indywidualna

FAQ - najczęsciej zadawane pytania

Dieta online to oferta skierowana do osób, kto pragną poprawić swoje zdrowie, sylwetkę oraz samopoczucie, ale dodatkowo pracują i mają mało czasu, bądź mieszkają zagranicą i potrzebują pomocy w formie zdalnej. Wizyta online nie różni się od tradycyjnej w gabinecie.

Zrezygnować z wizyty można do 24 h przed terminem wizyty, wynika to z regulaminu zawartego na stronie przychodni.

Stali pacjenci mogą być w stałym kontakcie do tego celu używamy WhatsApp oraz e-maila

Możesz zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym, za pomocą systemu PayU

Tak, to Ty ustalasz ile posiłków chcesz jeść.

Konsultacja dietetyczna jest o wiele tańsza niż tradycyjna, nie musimy tracić czasu na dojazd, a przy okazji nie tracimy na jakości świadczonej usługi.

Wizyta online u dietetyka niczym się nie różni od tradycyjnej w gabinecie. Po za tym że pacjent nie traci czasu na dojazdy. W ramach dietetyki online dietetyk wykonuje wywiad żywieniowy , tworzy diety zalecenia i jadłospisy.

Konsultacje online u dietetyka są dla wszystkich. Najczęściej pacjenci mieszkający po za granicami polski lub mający duże ograniczenia czasowe decydują się na taką wizytę. Decyzja jest również często związana z rodzajem specjalizacji dietetyka oraz jego doświadczeniem. W naszej przychodni wszyscy dietetycy są absolwentami renomowanych uniwersytetów medycznych. Często również kontynuują na nich swoją karierę naukową będąc jednymi z najlepszych specjalistów z branży Dietetyki w Polsce.

Poradnia dietetyczna online to nowoczesna forma wizyty u dietetyka. Pandemia, szybkie tempo życia zmusza nas do redukcji czasu poświęcanego na dojazdy i kolejki. Chęć dbania o zdrowie i zachowanie szczupłej sylwetki oraz zdrowej cery.

Jak wygląda wizyty u dietetyka online

1. Decyzja

Jest to najważniejszy element procesu zmiany, który w dużej mierze decyduje o sukcesie terapii. Jest tak, ponieważ świadoma decyzja i odpowiedni poziom motywacji umożliwiają wprowadzenie trwałych zmian w sposobie żywienia.

2. Termin

Pacjent ma możliwość wybrania najdogodniejszego dla siebie terminu wizyty w kalendarzu oferowanym przed Dietetyka.

3. Forma Wizyty

Pacjent ma do wyboru dwie nowoczesne, bezpieczne i wygodne formy wizyty u Dietetyka.

Wizyta telefoniczna – jest to najmniej stresująca forma wizyty. Nie wymaga od Pacjenta posiadania zaawansowanego sprzętu technicznego, ani umiejętności jego obsługi. Wystarczy najprostszy telefon, którego numer podaje Pacjent podczas zapisu. W wybranym w kalendarzu dniu, o wybranej godzinie zostanie wykonane połączenie do Pacjenta. Cała wizyta odbędzie się w formie telefonicznej, a zalecenia/jadłospis/dzienniczek żywieniowy zostaną przesłane drogą mailową po wizycie w ciągu 48 godzin.
Wizyta online – najbardziej zbliżona do klasycznej forma wizyty, której zaletami są komfort psychiczny i fizyczny, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Pacjent musi posiadać urządzenie wyposażone w kamerę i dostęp do Internetu (smartfon, tablet, komputer). W wybranym w kalendarzu dniu, o wybranej godzinie Pacjent otrzyma mailowo link do wizyty online. Konsultacja odbędzie się za pomocą bezpiecznej platformy, a cała wizyta będzie szyfrowana. Zachęcamy do zapoznania się z polityką ochrony danych osobowych. Zalecenia/jadłospis/dzienniczek żywieniowy zostaną przesłane drogą mailową po wizycie w ciągu 48 godzin.

4. Ankieta

Dzięki jej zastosowaniu czas pierwszej konsultacji jest optymalnie wykorzystany, a Pacjent nie musi odpowiadać na męczące i momentami krępujące pytania. Pozwala on na szybkie i dokładne sprawdzenie stanu zdrowia, nawyków żywieniowych i stylu życia Pacjenta. Jego wypełnienie nie zajmuje dużo czasu (20 minut) i jest niezbędny do przygotowania się Dietetyka do konsultacji. Na koniec ankiety istnieje możliwość dołączenia wyników badań laboratoryjnych (morfologia, lipidogram, stężenie glukozy na czczo, badanie moczu, TSH i inne badania wykonane u Pacjenta w ciągu ostatnich 6 miesięcy). Jest to zalecany krok, który pozwoli na dokładniejszą ocenę stanu zdrowia Pacjenta i występowania ewentualnych niedoborów, a w konsekwencji podjęcie skutecznej terapii.

5. Płatność

Strona oferuje bezpieczne formy płatności za pomocą Pay-U, kodów BLIK oraz przelewu tradycyjnego. Pacjent wybiera najbardziej dla siebie dogodną formę płatności. Formularz jest jedynym momentem, kiedy Pacjent może wybrać formę faktury, po tym kroku nie będzie to już możliwe.

6. Pierwsza Konsultacja

Dzięki jej zastosowaniu czas pierwszej konsultacji jest optymalnie wykorzystany, a Pacjent nie musi odpowiadać na męczące i momentami krępujące pytania. Pozwala on na szybkie i dokładne sprawdzenie stanu zdrowia, nawyków żywieniowych i stylu życia Pacjenta. Jego wypełnienie nie zajmuje dużo czasu (20 minut) i jest niezbędny do przygotowania się Dietetyka do konsultacji. Na koniec ankiety istnieje możliwość dołączenia wyników badań laboratoryjnych (morfologia, lipidogram, stężenie glukozy na czczo, badanie moczu, TSH i inne badania wykonane u Pacjenta w ciągu ostatnich 6 miesięcy). Jest to zalecany krok, który pozwoli na dokładniejszą ocenę stanu zdrowia Pacjenta i występowania ewentualnych niedoborów, a w konsekwencji podjęcie skutecznej terapii.

7. Dzienniczek żywieniowy

Jest to najnaturalniejsza forma dietetycznej samokontroli. Pacjent, poprzez zwiększenie świadomości swoich nawyków, dostrzega popełniane przez siebie błędy żywieniowe. Dzięki temu, po dietoterapii Pacjent potrafi samodzielnie podejmować prawidłowe decyzje w zakresie odżywiania i zdrowego stylu życia.

8. Zalecenia

W ciągu 48 godzin po pierwszej konsultacji zostaną do Pacjenta wysłane zalecenia. Będą one opracowane na podstawie wypełnionego przez Pacjenta formularza oraz pierwszej wizyty w taki sposób, aby idealnie odpowiadać na jego potrzeby. Zalecenia są opracowywane dla każdego Pacjenta indywidualnie.

9. Jadłospis

W ciągu 48 godzin po pierwszej konsultacji zostanie do Pacjenta wysłany jednodniowy jadłospis. Będzie on opracowany na podstawie wypełnionego przez Pacjenta formularza oraz pierwszej wizyty w taki sposób, aby idealnie odpowiadać na jego potrzeby. Jadłospis jest opracowywany dla każdego Pacjenta indywidualnie, dlatego uwzględnia jego gusta smakowe oraz jest skonstruowany tak, aby realizować zapotrzebowanie na energię, składniki odżywcze, takie jak witaminy i mikroelementy. Jadłospis ma być dla Pacjenta wzorem i przykładem prawidłowo zbilansowanej diety.

10. Częstotliwość wizyt

Częstość wizyt zależy od przebiegu terapii. Jednakże, sugerowana częstotliwość wizyt to 1 na 7 lub 14 dni. Natomiast liczba wizyt zależy od pożądanego celu kuracji i zaangażowania Pacjenta. W przypadku zmiany masy ciała minimalna liczba konsultacji, przy ścisłej współpracy, wynosi 3 (6 tygodni).

12. Kolejne wizyty

Współpraca na kolejnych wizytach opiera się głównie na metodzie dzienniczka żywieniowego/bieżącego notowania, który jest Pacjentowi przekazywany przez Dietetyka. Pacjent zapisuje dokładnie, co, w jakiej ilości, o której i z jakim samopoczuciem je. Przed następną wizytą przesyła dzienniczek Dietetykowi, a on monitoruje realizację zalecanej terapii. W czasie wizyty, Dietetyk omawia popełnione błędy (ilość spożytych kilokalorii, realizację zapotrzebowania na składniki odżywcze, dobór produktów, czas posiłków, ilość aktywności fizycznej) oraz przedstawia możliwe sposoby ich rozwiązania. Pacjent decyduje, które wyjście najbardziej mu odpowiada.

12. Proces zmian

3364 Zadowolonych Pacjentów

Kalkulator Kalorii (KCAL) i BMI

Jeśli nie wiesz jaką kaloryczność gotowej diety wybrać lub nie wiesz czy Twoja waga jest w normie skorzystaj z naszego kalkulatora. 


Wyliczona przez kalkulator wartość energetyczna to podstawowa przemiana materii (PPM). Nie uwzględnia ona wydatku energii związanego z aktywnością fizyczną. Wartość energetyczna diety nie powinna być niższa od wyliczonej PPM.

Poprzez kontynuację korzystania ze strony zgadzasz się na używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close